O ROWE

ROWE - německý specialista na velké formáty, kterého najdete v 90 zemích světa.

Společnost ROWE se zabývá vývojem a výrobou vzájemně kompatibilních systémů skenování, tisku, konečných úprav a softwarových řešení pro profesionální zpracování dokumentů. ROWE je po celém světě synonymem odbornosti a jedničkou ve světě technologií.

Rowe se specializuje na velkoformátové stroje již více než 60 let.

Dokonalost vyžaduje specializaci – o tom je společnost ROWE přesvědčena. To je také důvod, proč se již více než 60 let zaměřuje na velký formát. Skenery, tiskárny, řadiče, skládací systémy a technologie vyvinuté a vyráběné společností ROWE v Německu. Rozhodující výhodou pro zákazníka je především to, že všechny výrobky ROWE jsou spolu zcela kompatibilní, čímž se zajistí efektivní mapování obchodních procesů.

Společnost ROWE byla oceněna jako jedna z nejinovativnější společností v Německu.

Společnost ROWE byla dvakrát oceněna zlatou medailí Německých představitelů na světových trzích "Goldmedaille der deutschen Weltmarktführer". Ocenění získala rovnou ve dvou kategoriích "Lídři světového trhu" a "Rodinný podnik". ROWE dostala ocenění za své předchozí úspěchy a výhledy do budoucnosti. Ocenění byla předána v Berlíně německým ministrem zahraničí Frank-Walter Steinmeierem.

Nejvyšší rating.

S vynikající bonitou a bez cizího kapitálu je ROWE jednou z finančně nejzdravějších IT firem po celém světě.Cílené investice z cash flow do průkopnických technologií poskytují velmi stabilní základnu - a jsou důkazem nezávislosti na finančních skupinách a bankách.

Kvalita. Vyrobeno v Německu.

ROWE neustále investuje do výroby v Německu, napříkd do automatizace a digalizace sítě, díky které dosahuje průmyslového standardu 4.0. Všichni stávající i potenciální zákazníci se mohou sami přesvědčit jak ROWE vyrábí jejich high-tech produkty – seznámit se s tím mohou prostřednictvím špičkové a mnoha cenami ověnčené ROWE produkce – "Made in Germany".

Služby a podpora – přímo od výrobce.

Důležitou součástí strategie firmy ROWE je průběžné vzdělávání a kvalifikace servisních techniků a zaměstnanců podpory (inženýrů) ve vlastním školicím středisku. Distributoři, dealeři a koncový zákazníci oceňují přímý a snadný přístup k rychlé reakci servisu a podpory výrobce.

Pro ROWE jsou zákazníci na prvním místě.

Úspěšní poskytovatelé reprografických služeb a mezinárodně renomované firmy z oblasti automobilového průmyslu, energetiky a strojírenství, stejně tak i orgány státní správy se spoléhají na vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků ROWE vyrobených výhradně v Německu.

V 90 zemích po celém světě.

S rostoucím 66% exportním podílem je společnost ROWE zastoupena na celém světě a na všech světových trzích. Celosvětové prodeje jsou zabezpečovány prostřednictvím autorizovaných distributorů a dealerů.